ACOPERIRE NATIONALA

Reteaua de distributie este reprezentata la nivel national de 11 Puncte de Lucru care acopera intreg teritoriul tarii si deserveste 10.500 de clienti.

 

 

ALBA IULIA
Pct de lucru Alba Iulia:
Sibiu, Hunedoara, Alba

Str. Garii, Nr. 2A, Alba Iulia, Jud. Alba, România
Tel: 0258/819.819
fax: 0258/819.819
alba@rio-bucovina.ro
 
TIMISOARA
Pct. De lucru Timisoara:
Arad, Timis, Caras-Severin

Str. Constantin Silvestri, Nr. 7, Timisoara, Jud. Timisoara, România
Tel: 0256/221.725
Fax: 0256/217.021
timisoara@rio-bucovina.ro
 
BACAU
Pct. De lucru Bacau:
Bacau, Vaslui, Iasi, Botosani, Suceava, Neamt.

Str. C-tin. Musat, Nr. 1, Bacau, Jud. Bacau, România
Tel: 0334/405.039
Fax: 0334/405.039
bacau@rio-bucovina.ro
 
CONSTANTA
Pct. De lucru Constanta:
Constanta, Calarasi, Tulcea

Str. Interioara, Nr. 3, Constanta, Jud. Constanta, România
Tel: 0241/693.637
Fax: 0241/693.637
constanta@rio-bucovina.ro
 
BRAILA
Pct de lucru Braila:
Braila, Vrancea, Galati, Ialomita

Bd. Dorobantilor, Nr. 669, Braila, Jud. Braila, România
Tel: 0339/401.649
Fax: 0339/401.650
braila@rio-bucovina.ro
 
PITESTI
Pct. De lucru Pitesti:
Arges, Valcea, Olt, Teleorman, Dolj, Gorj, Mehedinti

Com. Bradu, Sat Geamana, Nr. 240, Jud. Arges, România
Tel: 0348/807.183
Fax: 0348/807.183
pitesti@rio-bucovina.ro
 
BRASOV
Pct. De lucru Brasov:
Judete: Harghita, Covasna, Brasov

Calea Feldioarei FN, Brasov
tel: 40 368 456 194
fax: 40 368 456 193
brasov1@rio-bucovina.ro
 
PLOIESTI
Pct. De lucru Ploiesti: Judete: Buzau, Prahova, Dambovita

 
BUCURESTI GIURGIU
Pct. De lucru Bucuresti: Ilfov, Giurgiu, Bucuresti

Sos. Chitila, Nr. 3, Sector 1, Bucuresti
Tel: 021/667.42.16; 021/667.42.87
Fax: 021/668.67.74
 
VATRA DORNEI
Str. Rosu, Nr. 99, Vatra Dornei, Jud. Suceava, România

Tel: 0230/375.141
Fax: 0230/375.027
vatra-dornei@rio-bucovina.ro
 
CLUJ
Nu are reprezentanta
Include judetele: Bihor, Mures, Cluj, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrita Nasaud.

Str. Detunata, nr. 5/158, Cluj-Napoca, jud. Cluj, Romania

 

 

  BANAT SUD TRANSILVANIA (judete: Arad, Timis, Caras Severin, Hunedoara, Alba, Sibiu)

  MOLDOVA (judete: Bacau, Neamt, Iasi, Vaslui, Suceava, Botosani)

  DOBROGEA (judete: Constanta, Tulcea, Calarasi, Galati, Ialomita, Braila, Vrancea)

  MUNTENIA OLTENIA (judete: Arges, Valcea, Olt, Teleorman, Gorj , Dolj, Mehedinti, Harghita, Covasva , Brasov, Buzau, Prahova, Dambovita)

  BUCURESTI GIURGIU

  TRANSILVANIA NORD (judete: Bihor, Mures, Cluj, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrita Nasaud.)

  VATRA DORNEI

Fiecare reprezentanta dispune de propriul sau  depozit: Alba Iulia, Timisoara, Brasov, Ploiesti, Pitesti, Braila, Constanta, Bacau, Bucuresti si Vatra Dornei.
Parcul auto pentru distribuite: 70 autovehicule.